My Cat is from hell

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

תוקפנות אם זה לאדם, לחתול או לתינוק

 

סיטי-קיטי ומקס הזועם

חלק ראשון. סיטי-קיטי


סיטי-קיטי הופיעה על סף הדלת של שתי נשים. חתול מתבגר, ג'ינג'י מהמם, ללא זנב, עם 6 אצבעות על כול רגל

המומחים טוענים שזה חתול מעורב בנגלי ומנקס. אנרגיה - תחנת כוח, פיצוץ, חתול אנרגטי מעל כול ציפיה

סיטי-קיטי דוגמן מלידה והביא לבעליו אלפי מעריצים ועוקבים ברשת אבל עם הזמן הם ממש התחילו לפחד ממנו. למרות שהם טיילו איתו שהוא קשור לרצוע כמו כלב - סיטי-קיטי התריד את בעליו ואת החתולה שלהם מיסי. סיטי-קיטי הרביץ לחתולה קשות ועל בעליו קפץ עד לצוואר בניסיון לקרוע אותו או לחנוק. ממש מאיים!

פת
רון:
הליכות ארוכות, טיולים ממושכים על השטח של 6 רחובות לפחות ביום, לפחות שעה וחצי! להגדיל את הטריטוריה שלו ובהרבה - שיהי לו על מה לדאוג ועל מה לחשוב בשעות הפנאי.
המשחק עם הציפור על חוט דייג, קפיצות לגובה של 2 דקות, 3 דקות ועד 5 דקות עם הפסקות. משחקים משותפים עם החתולה השניה.
גלגל ריצה לחתול - Cat's Running Wheel - תענוג יקר. הגלגל הזה הוא כמו גלגל לסנאי או לאגורים, רק לחתול. 200 דולר מחיר של דגם הכי פשוט.

התברר גם שאחת הבנות מבעליו של סיטי-קיטי לא יודעת לגשת אליו. היא ליטפה אותו קצת ואז תפסה כדי להזיז או להוריד ממיטה, למשל. ג'אקסון אמר שזה ממש לא נכון. כאילו את מעודדת אותו ואז בוגדת - תופסת - והוא מתנקם בה. הוא המליץ לה להפסיק לפחד ממנו ואם היא צריכה להוריד אותו מהמיטה - פשוט לגשת, לקחת מתחת לבטן ולהוריד ולא לחכות לקפיצות או לנקמות. וזה עבד.

לא יודעת מה להגיד לכם. טיולים של שעה וחצי, משחקים ממושכים - כול מיני דברים כדי להוציא מחתול אנרגיות - תודה רבה, אני ממש לא רוצה חתול בנגלי (דרך אגב גזע זה אסור בישראל, לפחות ליבאו, לא תוכלו לחצות גבול ישראל עם חתול בנגלי במנשא)

אני אישית אוהבת חתול בדיוק מסיבה זו שחתול זה לא כלב.

עוד טיפ אחד מחלק ראשון של פרק זה: בנות נהגו למרוח על חתולים חמאה. כן, על הגב. ככה הן קנו זמן לסקס. חתולים ליקקו את החמאה, התעסקו בעצמם ולא הטרידו את הבנות זמן מה ונתנו להם להתפנק במיטה בפרטיות :)
מה אמר על זה ג'קסון? זה היה מוזר לו. הוא אמר שזה לא נכון - כי ככה הן מעודדות התנהגות שלילית - מטריד במיטה - מקבל חמאה, אבל יותר מזה הוא לא התעמק


 

תוקפנות אם זה לאדם, לחתול או לתינוק

 

סיטי-קיטי ומקס הזועם

חלק שני. מקס הזועם

מקס הזועם ובעליו המשוגעים לא פחות.

אז ככה – מקס הוא חתול כועס. כועס מאוד אפילו. הוא שורט, תוקף גם בעליו, גם את השכנים וגם את החתולים שבסביבה. כמעט הורג את כולם. שכנים מתלוננים, בעלין מקבלים קנסות ואף מיועדים להדחה מהשכונה. בנוסף לכול – זוג נשואי – בעליו של מקס – מצפים לתינוק ראשון שלהם וממש חוששים שמקס יפגע בתינוק. ומקס משתין בכיור באמבטיה. כן. מה לעשות?פתרון
 

!לגבי השתנה בכיור באמבטיה. תקשיבו טוב, בעליו של מקס ניקו את השירותים שלו פעם בחודש! כן, נכון, פעם בחודש

בנוסף, בעליו של מקס שמו עליו קולר שוקר – חשמלי, הם קנו רובה צעצוע עם כדורי ספוג וירו בו כול פעם כשהוא ניסה לצאת לגינה או לתקוף אותם.

בעצם, לו היו לי מחליפים תיטול פעם בחודש (!), יורים בי כדורי ספוג ומחשמלים אותי – הייתי גם כן סבטלנה הזועמת!

 

   לנקות שירותים! – עזר – אחרי שבוע מקס הפסיק להשתין בכיור

     להוריד קולר שוקר, לא לרות בו מרובה

    במקום מחסומים נגד יונים – דוקרנים כאלו מעל גדר בחצר אחורית בבית של מקס – צריך לבנות מחסום ב45 מעלות פנימה. חתול  יכול לקפוץ מעל דוקרנים אבל הוא לא יכול לעלות מעל מחסום המופנה פנימה

        כדי שיהיה לו מה לעשות בתוך החצר ולא ירצה לצאת לשכנים – ג'קסון נמליץ להביא הרבה עציצים ודשא ונענע חתולים

בנוגע לתינוק. ג'קסון הביא בובת תינוק ועריסה. הוא גם הביא חיתול בד שלקח מחבר שלו שיש לו תינוק. הם הרגלו את החתול עם בובה העטופה בחיתול עם ריח של תינוק אמתי

מקס נשכב על יד תינוק ולא פגע בו. ככה שבועות וחודשים לפני הגעת תינוק חי חתול התרגל לריח ונוכחות של תינוק-בובה. מקס נתן מרחב לתינוק בעריסה סגורה.

סיכום: ניקיון בשירותים, מחסום המונע מחתול לצאת אל השכנים וחתולים אחרים, חצר מפותחת עם דשא ונענע חתולים ומשחקים,  לדעת לגשת אליו – לא לתפוס, לא לירות בו ולא לחשמל אותו כמובן! החתול נרגע, השקיע הרבה אנרגיות במשחקים והתרגל לבובה ולריח של תינוק ולציוד של תינוק הרבה לפני שתינוק הגיע. והיה להם אושר